O FIRMIE  |  NASZA OFERTA  |  NAPISZ DO NAS  |  KONTAKT Z NAMI
Środa, 1 Luty 2023    Imieniny: Brygidy i Ignacego

MENU
O FIRMIE
NAPISZ DO NAS
KONTAKT Z NAMI

SKLEP WWW
NASZA OFERTA
WIRTUALNY KOSZYK
WYŚLIJ ZAMÓWIENIEO FIRMIE


      Firma PRO-ROL zapoczątkowała swoją działalność w 1998 roku w miejscowości Stary Górnik. Od 2001 siedzibą zakładu jest miejscowość Siedlce koło Oławy gdzie przenieśliśmy się do nowo wybudowanego obiektu o czterokrotnie większej powierzchni produkcyjnej niż dotychczas.
Jesteśmy producentem elementów złącznych hydrauliki siłowej stosowanej głownie w Maszynach rolniczych i leśnych gdzie występują gwinty metryczne jak i calowe.
Systematycznie powiększany jest asortyment produkowanych przez naszą firmę wyrobów. Realizujemy również indywidualne zamówienia klientów według własnego rysunku lub wzoru.
Posiadany park maszynowy oraz wykwalifikowany, doświadczony personel pozwalający na wykonanie, w krótkim czasie, każdego rodzaju złączy i jest gwarancją wysokiej jakości naszych wyrobów.
Zapewniamy naszym kontrahentom ciągłość współpracy i fachowe doradztwo. Dobrze zaopatrzony magazyn w siedzibie firmy zapewnia ciągłość sprzedaży oraz szybką realizację zamówionych elementów.
Do naszych stałych odbiorców firma PRO - ROL dostarcza towar, co najmniej raz w miesiącu własnym transportem na terenie całego kraju. Zamówienie jest realizowane z magazynu na samochodzie. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową przez firmy kurierskie. Firma ma podpisaną Umowę z DHL EXPRESS. Paczki o wartości powyżej 600,00 PLN wysyłamy na własny koszt. Zapraszamy do współpracy.
CREATING & HOSTING by D&M